Publiczna oferta akcji Demolish Games – czat z prezesem zarządu, Pawłem Dywelskim
Obrazek użytkownika Czaty
23 lut 2021, 06:15

Publiczna oferta akcji Demolish Games – czat z prezesem zarządu, Pawłem Dywelskim

Demolish Games to spółka z grupy Ultimate Games. Studio na swoim koncie ma już serię gier z gatunku Demolish & Build. Największym projektem spółki jest Demolish & Build 2022.

Spółka Demolish Games w swoim portfolio ma już kilka produkcji z gatunku Demolish & Build: Demolish & Build 2018, czy też Car Demolition Clicker. Ponadto posiada również trzy tytuły w fazie preprodukcji: Explosive Demolition Simulator, WW2 Underground oraz grę platformową – Malone In Nightmares.

23 lutego spółka rozpocznie publiczną ofertę akcji, która poprzedzi debiut na rynku NewConnect. Demolish Games planuje pozyskać 1 mln zł w dwóch transzach. O szczegółach publicznej oferty akcji Demolish Games oraz perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Pawłem Dywelskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 23 lutego 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 23 lutego 2021 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.