Perspektywy rozwoju Bioceltix oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
08 mar 2021, 09:37

Perspektywy rozwoju Bioceltix oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki

Bioceltix to spółka rozwijająca innowacyjne terapie w weterynarii. Firma pracuje nad innowacyjnymi lekami biologicznymi stosowanymi w leczeniu powszechnie występujących chorób o podłożu zapalnym i autoimmunologicznym u zwierząt towarzyszących.

Spółka jako jedna z nielicznych na świecie wdraża standard farmaceutyczny cGMP (Current Good Manufacturing Practice – Dobra Praktyka Wytwarzania) do produkcji leków biologicznych na bazie komórek macierzystych przeznaczonych dla zwierząt. Certyfikat cGMP potwierdza spełnienie najwyższych standardów jakościowych wymaganych przy produkcji leków.

Bioceltix realizuje obecnie równolegle kilka projektów, m.in. pracuje nad produktami na atopowe zapalenie skóry oraz do leczenia zmian zwyrodnieniowych stawów u psów. Zajmuje się również chorobami koni i kotów. Spółka przygotowuje się również do debiutu na rynku NewConnect. Spółka zakończyła rundę finansowania pre-IPO, w ramach której pozyskano 3,5 mln zł.

O perspektywach rozwoju Bioceltix oraz planach debiutu na NewConnect będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Łukaszem Bzdzionem oraz członkiem zarządu, Pawłem Wielgusem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 8 marca 2021 r. o godz. 10.00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 8 marca 2021 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.