Plany rozwoju Console Labs oraz debiut na NewConnect – czat z prezesem zarządu, Marcinem Wesołowskim
Obrazek użytkownika Czaty
06 maj 2021, 06:15

Oferta publiczna Console Labs, debiut na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Marcinem Wesołowskim

Console Labs to spółka z Grupy PlayWay, zajmująca się portowaniem gier na PC i konsole. Studio ma na swoim koncie udane porty znanych gier takich jak Ultimate Fishing Simulator, Thief Simulator, czy Car Demolition Clicker.

W modelu biznesowym Console Labs zakłada również produkcję autorskich tytułów. Własne projekty będą realizowane przez spółkę zależną, Beast Games. Obecnie zespół pracuje nad dwoma autorskimi tytułami.

W 2020 roku spółka odnotowała 2,7 mln zł przychodów i 1,6 mln zł zysku netto. Console Labs jeszcze w tym roku planuje debiut na rynku NewConnect. Aktualnie spółka rozpoczyna ofertę publiczną, w ramach której część obecnych akcjonariuszy spółki zaoferuje 165 tys. istniejących akcji. Cena sprzedaży jednej akcji została ustalona na poziomie 41 zł. Zainteresowani ich nabyciem, mogą składać zapisy od 6 do 18 maja br. Na stronie spółki udostępniono już Memorandum Informacyjne.

W czwartek, 6 maja 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Console Labs, Marcinem Wesołowskim. Podczas czatu zostaną omówione plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 6 maja 2021 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.