Wyniki finansowe Benefit Systems za I kwartał 2021 roku – czat z członkiem zarządu, Bartoszem Józefiakiem
Obrazek użytkownika Czaty
01 cze 2021, 06:00

Wyniki finansowe Benefit Systems za I kwartał 2021 roku – czat z członkiem zarządu, Bartoszem Józefiakiem

Benefit Systems jest liderem polskiego rynku sportowych świadczeń pozapłacowych. Spółka prowadzi kluby fitness w ramach sieci takich jak Zdrofit czy Fabryka Formy. Głównym produktem spółki jest Program MultiSport, czyli karta, która umożliwia dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Oprócz Polski, Benefit Systems prowadzi działalność na 4 rynkach zagranicznych – w Bułgarii, Rumunii, Czechach oraz Chorwacji. W ciągu 12 miesięcy spółka planuje wejście na kolejny rynek oraz skupić się na odbudowie bazy kart sportowych.

Otwarcie gospodarki oznacza dla Benefit Systems wznowienie działalności swoich klubów fitness. Z końcem marca liczba kart sportowych Benefit Systems w Polsce wynosiła 437 tys. Był to ponad 60% spadek w porównaniu do ubiegłego toku. W Bułgarii aktywnych kart było 78,7 tys., a w Chorwacji 13,4 tys.

O wynikach finansowych Benefit Systems za I kwartał 2021 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z członkiem zarządu ds. finansowych, Bartoszem Józefiakiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 1 czerwca 2021 r. o godz. 14:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 1 czerwca 2021 r. o godz. 14:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.