Crowdfunding Bridge Solutions Hub, właściciela Wpadaj.pl – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
30 cze 2021, 06:15

Crowdfunding Bridge Solutions Hub, właściciela Wpadaj.pl – czat z zarządem spółki

Bridge Solutions Hub S.A. to spółka technologiczna-marketingowa z ponad 10-letnim doświadczeniem. Firma inwestuje w projekty, na różnym etapie rozwoju z obszaru e-commerce, marketplace i nie tylko. Obecnie głównym projektem jest rozwój i komercjalizacja aplikacji Wpadaj.pl.

Wpadaj.pl to zarówno wyszukiwarka salonów dla klienta końcowego, jak i kalendarz/CRM dla salonów. Jest to narzędzie B2B2C pomagające łączyć klientów z salonami. Oferuje wszystkie kategorie salonów health&beauty, w tym fryzjerów, kosmetyczki czy barberów. Jednym z wyróżników Wpadaj.pl jest model monetyzacji, który jest zupełnie inny od konkurencji: nie wiąże naszych klientów żadnymi abonamentami, dzięki czemu korzystanie z kalendarza jest darmowe. Salony płacą tylko opłaty efektywnościowe (pakiety sms, promowania w wyszukiwarce).

Aktualnie trwa kampania crowdfundingowa Wpadaj.pl. Firma chce pozyskać do 4 mln zł, a jej wycena została ustalona na poziomie 15 mln zł. Spółka przygotowuje się również do debiutu na rynku NewConnect.

O szczegółach crowdfundingu Wpadaj.pl będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Pawłem Cylkowskim oraz wiceprezesem zarządu, Karolem Wilczko. Spotkanie odbędzie się w środę, 30 czerwca 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 30 czerwca 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.