Plany rozwoju spółki Console Labs – czat z prezesem zarządu, Marcinem Wesołowskim
Obrazek użytkownika Czaty
13 wrz 2021, 06:00

Plany rozwoju spółki Console Labs – czat z prezesem zarządu, Marcinem Wesołowskim

Console Labs to spółka z Grupy PlayWay, zajmująca się portowaniem gier na PC i konsole. Model biznesowy zakłada również produkcję autorskich tytułów. Własne projekty będą realizowane przez spółkę zależną, Beast Games. Obecnie zespół pracuje nad dwoma autorskimi tytułami.

Studio Console Labs ma na swoim koncie udane porty znanych gier takich jak Ultimate Fishing Simulator, Thief Simulator czy Mech Mechanic Simulator. Według danych finansowych za I półrocze 2021 roku, przychody spółki wzrosły o 77% względem analogicznego okresu w 2020 roku i wyniosły 1,6 mln zł. Zysk netto Console Labs był na poziomie 0,4 mln zł.

Już 9 września spółka z grupy PlayWay zadebiutuje na rynku NewConnect. Wejście na rynek alternatywny zostało poprzedzone ofertą publiczną akcji, w ramach której pozyskano około 3,3 mln zł.

W poniedziałek, 13 września 2021 r. o godz. 11:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Console Labs, Marcinem Wesołowskim. Podczas czatu zostaną omówione plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 13 września 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.