Plany rozwoju spółki Baked Games – czat z prezesem zarządu, Przemysławem Bieńkiem
Obrazek użytkownika Czaty
14 wrz 2021, 06:00

Plany rozwoju spółki Baked Games – czat z prezesem zarządu, Przemysławem Bieńkiem

Baked Games to spółka z grupy PlayWay, która początkowo wykonywała projekty na zlecenie m.in. ITI Neovision. Aktualnie studio skupia się na autorskich produkcjach nisko- oraz średniobudżetowych, a flagowym tytułem jest Prison Simulator.

Prison Simulator to autorski projekt studia Baked Games. Prolog, który został udostępniony pod koniec maja br. został pobrany do tej pory blisko 600 tys. razy, natomiast demo 180 tys. razy. Spółka z grupy PlayWay współpracuje z doświadczonymi pracownikami aresztów karnych ze Stanów Zjednoczonych, aby jak najlepiej oddać realia więziennego środowiska. Premiera pełnej wersji gry planowana jest na PC w III kwartale br. Baked Games zapowiedział również kolejny autorski projekt – Security Guard, czyli symulator symulator odzwierciedlająca pracę w branży ochroniarskiej.

7 września spółka zadebiutowała na rynku NewConnect. O planach rozwoju Baked Games po debiucie będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Przemysławem Bieńkiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 14 września 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 14 września 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.