Wyniki finansowe Ultimate Games za I półrocze 2021 rok – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Zawadzkim
Obrazek użytkownika Czaty
24 wrz 2021, 09:58

Wyniki finansowe Ultimate Games za I półrocze 2021 rok – czat z prezesem zarządu, Mateuszem Zawadzkim

Ultimate Games to producent i dystrybutor gier na PC, konsole oraz urządzenia mobilne. Najważniejszym projektem w portfolio spółki jest tytuł Ultimate Fishing Simulator, spółka wydaje ponad 100 gier w skali roku, głównie na konsole Nintendo.

Model biznesowy spółki polega na produkcji i dystrybucji dużej liczby niskobudżetowych i wysokomarżowych gier przez rozproszone niewielkie zespoły deweloperskie. Ultimate Games w tym roku przygotowuje się do premiery drugiej odsłony tytułu Ultimate Fishing Simulator, który w pierwszej kolejności zostanie wydany w formule wczesnego dostępu na platformie Steam. Według najnowszych danych, liczba oczekujących graczy na wszystkie tytuły spółki wynosi już 1,2 mln osób.

Według szacunkowych danych finansowych za I półrocze 2021 roku, Ultimate Games osiągnęło przychody na poziomie 16,8 mln zł, natomiast zysk netto wyniósł 7,6 mln zł. Na wzrost przychodów oraz zysku netto miała wpływ m.in. dobra sprzedaż tytułu Ultimate Fishing Simulator oraz dalsze poszerzanie portfolio produkcyjno-wydawniczego o nowe gry.

W piątek, 24 września 2021 r. o godz. 10:00 zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu Ultimate Games, Mateuszem Zawadzkim. Podczas czatu zostaną omówione wyniki finansowe spółki za 2021 rok oraz plany rozwoju. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 24 września 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.