Czat inwestorski z zarządem SDF - sytuacja finansowa po wynikach za II kwartał
Obrazek użytkownika Czaty
27 wrz 2021, 12:59

Wyniki finansowe SFD za II kwartał 2021 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu spółki

SFD to spółka posiadająca sklep internetowy z odżywkami i suplementami, jest właścicielem takich marek jak Allnutrition oraz SFD Nutrition. W Polsce posiada 14 firmowych sklepów stacjonarnych oraz 68 sklepów franczyzowych, coraz chętniej rozwija się również na rynkach zagranicznych. SFD jest notowana na rynku NewConnect od 2011 r.

Oferta SFD w zakresie suplementów i odżywek od 4 miesięcy jest dostępna w Czechach, a od 11 października br. ma się pojawić również na Słowacji. Jak zapowiada spółka, sprzedaż będzie prowadzona przez własny e-commerce oraz przy współpracy z ambasadorami produktów, podobnie jak w Czechach. Zamówienia będą realizowane bezpośrednio z opolskiego magazynu.

SFD korzysta z wypracowanego już modelu biznesowego, który sprawdził się na rodzimym rynku, a teraz sprawdza się również zagranicą. Jak wcześniej miało to miejsce w Czechach, teraz na Słowacji, rozpocznie się wkrótce kampania marketingowa przy współpracy z influencerami oraz ambasadorami marki. Warto dodać, że spółka na tą chwilę nie przewiduje otwierania sklepów stacjonarnych w Czechach i na Słowacji.

O wynikach spółki, planach rozwoju, w tym rozwoju na rynkach zagranicznych będzie można porozmawiać z zarządem SFD, z prezesem zarządu Mateuszem Pazdanem, Przemysławem Kwiatkowskim, wiceprezesem zarządu ds finansowych i administracyjnych oraz Bartoszem Kogutem, wiceprezesem zarządu. Spotkanie odbędzie się 27 września 2021 r. o godz. 13:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 27 września 2021 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.