Plany rozwoju Different Tales – czat inwestorski z członkiem zarządu spółki

Cavatina Holding

Obrazek użytkownika Czaty
23 maj 2022, 06:30

Plany rozwoju Different Tales – czat inwestorski z członkiem zarządu spółki

Different Tales prowadzi działalność na rynku gier od 2018 roku. Do tej pory polska spółka wydała 3 projekty, w tym Werewolf: The Apocalypse - Heart of The Forest. W 2021 roku tytuł otrzymał prestiżową nagrodę ,,Paszport Polityki’’. Strategia spółki zakłada wydawanie 2-3 nowych projektów rocznie. Co 3-5 lat spółka chce produkować gry o budżetach 3 mln EUR i więcej. Docelowo w planach Different Tales jest dołączenie do grona spółek notowanych na rynku NewConnect.

Z początkiem 2022 roku spółka podpisała umowę wydawniczą z francuską firmą Focus Entertainment. Zagraniczny wydawca z siedzibą w Paryżu ma na swoim koncie takie tytuły jak Farming Simulator czy A Plague Tale: Innocence. Zgodnie z umową Different Tales stworzy nowy wysokobudżetowy projekt.

W 2020 roku spółka otrzymała grant w ramach Kreatywnej Europy, o maksymalnej wysokości 150 000 EURO na projekt „Our Life on Water”. W tym samym roku firma pozyskała w ramach emisji udziałów prawie 1,7 mln zł. Wraz z rozwojem studia, Different Tales docelowo planuje dołączyć do grona spółek publicznych, notowanych na rynku NewConnect.

O wspomnianych planach rozwoju Different Tales na rynku gier będzie można porozmawiać z członkiem zarządu spółki, Jakubem Radkowskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 23 maja 2022 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.