Wyniki finansowe spółki Protektor za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Malickim
Obrazek użytkownika Czaty
31 maj 2022, 06:30

Wyniki finansowe spółki Protektor za I kwartał 2022 roku oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Malickim

Protektor S.A. to czołowy polski producent obuwia specjalistycznego pod markami Abeba, Protektor, GROM. Spółka specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji obuwia ochronnego, roboczego oraz militarnego. Produkty są skierowane między innymi dla służb mundurowych takich jak policja, straż pożarna, czy wojsko, ale także dla służby zdrowia oraz zawodów podwyższonego ryzyka, docierając do klientów na ponad 30 rynkach głównie w Europie.

To co wyróżnia grupę Protektor na tle konkurencji to doświadczenie wynikające z ponad 70 lat działalności na rynku produkcji specjalistycznego obuwia oraz zdywersyfikowane portfolio produktów obejmujące obuwie bezpieczne, zawodowe, ciężkie strażackie oraz ciężkie militarne.

O wynikach finansowych Protektor za I kwartał 2022 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać podczas czatu inwestorskiego z prezesem zarządu, Tomaszem Malickim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 31 maja 2022 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 31 maja 2022 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.