Wyniki finansowe Grupy LUG za II kwartał 2022 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim
Obrazek użytkownika Czaty
11 sie 2022, 12:01

Wyniki finansowe Grupy LUG za II kwartał 2022 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim

Grupa Kapitałowa LUG jest jednym z czołowych producentów rozwiązań oświetleniowych w Europie. Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie na tym rynku, a swoje produkty sprzedaje w Polsce oraz w kilkudziesięciu krajach na całym świecie.

Według szacunkowych danych za II kwartał 2022 roku, Grupa LUG wypracowała 59,74 mln zł przychodów ze sprzedaży, co oznacza wzrost o 26,1% r/r. Natomiast zysk brutto ze sprzedaży wyniósł 23,18 mln zł w omawianym okresie, względem 20,58 mln zł w analogicznym okresie 2021 roku (+12,6% r/r). Na rentowność oraz tempo realizacji kontraktów w dalszym ciągu wpływa sytuacja związana z dostępnością komponentów elektronicznych oraz dynamicznie rosnące koszty produkcji.

11 sierpnia br. poznamy wyniki finansowe Grupy LUG za II kwartał 2022 roku. O nich oraz o dalszych perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 11 sierpnia 2022 r. o godz. 15:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.