[WIDEO] Jak inwestować i zarobić 230% w niecałe dwa lata, korzystając z analizy fundamentalnej
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
27 paź 2020, 10:22

[WIDEO] Jak zarobiliśmy 230% w niecałe dwa lata analizując potencjał przyszłych zysków spółek

Zapraszam do obejrzenia wideo z webinaru pt. "Jak zarobiliśmy 230% w niecałe dwa lata analizując potencjał przyszłych zysków spółek?". W czasie spotkania omówiłem m.in. czym jest wskaźnik C/Z i dlaczego ten wskaźnik to obecnie za mało, żeby skutecznie inwestować. Pokazałem też na 2 aktualnych przykładach, jak korzystając z analizy przyszłych zysków spółek, zarobiliśmy kilkaset procent w prowadzonym na żywo portfelu edukacyjnym.

Portfel Petard, który od blisko 2 lat prowadzimy w ramach części Premium Strefy Inwestorów wygenerował do tej pory 230% zysku. To nie efekt spekulacji, czy szczęścia, ale konsekwentnego i rozsądnego stosowania analizy fundamentalnej do oceny sytuacji spółek i wyboru tych, które mają największy potencjał na rozwój i wzrost.

Jak to zrobiliśmy? Jednym z podstawowych założeń podejścia z jakiego korzystamy w Portfelu Petard, jest to, że w długim terminie spółki muszą budować aktywa, generować zyski i tworzyć wartość dla akcjonariuszy. Do tego sprowadza się analiza fundamentalna. Trzeba zrozumieć, w jaki sposób spółki zarabiają pieniądze, jak duże mają i mogą generować zyski i co najważniejsze - jaki jest ich potencjał wzrostu w przyszłości na tle bieżącej wyceny akcji.

O tym, jak to robić w praktyce powiedziałem w trakcie specjalnego webinaru, który odbył się w środę, 21 października 2020 r. Zapraszam do zapoznania się z wideo z tego wydarzenia. Uwaga: wideo będzie dostępne tylko do 29 października 2020 r.
 

Czego się dowiesz z wideo:

  • Czym jest wskaźnik C/Z – wprowadzenie dla początkujących?
  • Dlaczego obecnie wskaźnik C/Z to za mało i żeby skutecznie inwestować trzeba patrzeć też na potencjał przyszłych zysków – jak w praktyce stosować forward C/Z?
  • Jak zarobiliśmy 230% prowadząc Portfel Petard i czego nas to nauczyło?
  • I studium przypadku - analiza fundamentalna i wykorzystanie C/Z oraz forward C/Z w praktyce: omówienie najbardziej zyskownej pozycji w Portfelu Petard, na której zarobiliśmy 450%.
  • II studium przypadku - wykorzystanie analizy fundamentalnej, C/Z i forward C/Z w analizie aktualnej pozycji w Portfelu Petard (na której już zarabiamy).
  • Filozofia inwestowania: Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 oraz omówienie zawartości szkolenia;
  • Sesja Q&A

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy uzupełniające

Inwestorów zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie analizy fundamentalnej zachęcamy już teraz do udziału w autorskim szkoleniu online Rafała Irzyńskiego pt. Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0. To 12 modułów wiedzy o inwestowaniu w oparciu o fundamenty, wynikające z ponad 20 letniego doświadczenia rynkowego. W tej edycji jest też nowość - możliwość wzięcia udziału w live learning, czyli sesji 6 webinarów z Rafałem Irzyńskim - po szczegóły zapraszamy do oferty uczestnictwa. Zapisy uzupełniające na szkolenie trwają do 29 października 2020 r.
 

Skuteczny Inwestor Fundamentalny 4.0 - zapisy uzupełniające do 29 października 2020 r.

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.