ECC Games zaprasza na Dzień Inwestora: szczegóły Drift19, plany rozwoju spółki i okazja do poznania zawodowego kierowcy driftowego
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
13 wrz 2019, 15:08

ECC Games zaprasza na Dzień Inwestora: szczegóły Drift19, plany rozwoju spółki i okazja do poznania zawodowego kierowcy driftowego

ECC Games to tegoroczny debiutant z rynku NewConnect, który tworzy produkcje autorskie, jak i na zlecenie. Na swoim koncie ma m.in. Car Mechanic Simulator w wersji na urządzenia mobilne, czy Nintendo Switch. Aktualnie spółka pracuje nad pierwszym realistycznym symulatorem kierowcy driftowego – DRIFT19, osiągając kolejne etapy produkcji. O postępach w realizacji flagowej produkcji oraz o planach rozwoju ECC Games będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki w trakcie Dnia Inwestora, który odbędzie się już 23 września 2019 r., w Warszawie.

DRIFT19, plany rozwoju ECC Games i gość specjalny

Tematem przewodnim spotkania będzie omówienie aktualnej sytuacji spółki oraz jej najbliższych planów. Cała uwaga inwestorów w przypadku ECC Games skupiona jest na największej produkcji spółki, czyli grze „Drift19”. Jest to jedna z bardziej wyczekiwanych premier wśród spółek z grupy PlayWay i ma pełne prawo okazać się sukcesem finansowym, przede wszystkim dla jej producenta - ECC Games.

Niedawno spółka informowała, że zapisy na Drift19 przekroczyły poziom 75 tys., co już pokazuje duże zainteresowanie grą i wyczekiwanie graczy na jej premierę. Obecnie trwają zamknięte beta testy, a spółka deklarowała premierę gry jeszcze w 2019 roku. Większość inwestorów i graczy nie widziała na własne oczy jak prezentuje się gra. Podczas Dnia Inwestora będzie ku temu najlepsza okazja.

Prezes ECC Games Piotr Wątrucki zapowiadał wcześniej, że Drift19 będzie długofalowym projektem. Inwestorzy będą zatem czekać na przedstawienie bliższych szczegółów takich jak plan rozwoju gry i jej dodatków, co wpłynie na wyniki finansowe w kolejnych kwartałach po premierze.

ECC Games to jednak nie tylko projekt Drift19. Spółka pracuje też nad grami mobilnymi w tym nad mobilną wersją Car Mechanic Simulator.

Gość specjalny eventu: zawodowy kierowca driftowy Paweł Grosz

Gościem specjalnym eventu będzie Paweł Grosz – zawodowy kierowca driftowy, który wspiera projekt w zakresie developmentu i marketingu.

Coraz lepiej to wygląda. Wszystko jest prawie takie samo jak na torze. Brakuje tylko przeciążeń i zapachu spalonej gumy – komentował w wywiadzie dla Gazety Wyborczej, Paweł Grosz, profesjonalny kierowca driftowy i członek zespołu ECC Games.

Paweł Grosz Drift19

Fot. Paweł Grosz (Facebook)

Zapisy na Dzień Inwestora ECC Games

W imieniu zarządu ECC Games serdecznie zapraszamy na Dzień Inwestora spółki. Wydarzenie odbędzie się 23 września o godzinie 15:00 w budynku Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie (ul. Książęca 4, 00-498 Warszawa).

Zapisy na Dzień Inwestora ECC Games prowadzone są za pośrednictwem poczty elektronicznej. Osoby zainteresowane wzięciem udziału, proszone są o przesłanie swoich danych kontaktowych (imię, nazwisko, adres e-mail i telefon) pod adres ECCGames[at]innervalue[dot]pl.

Uwaga! Ilość miejsc na Dniu Inwestora ECC Games jest ograniczona. O udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.