Kampania crowdfundingu udziałowego Play of Battle [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
21 cze 2021, 11:36

Kampania crowdfundingu udziałowego Play of Battle [Webinar z zarządem spółki]

Play of Battle to spółka działająca na rynku gier. Jej celem jest produkcja realistycznych gier strategicznych stawiając na rozwinięte aspekty geopolityki oraz działań wojennych. Powstanie spółki to inicjatywa trzech osób - dr Georga Friedmana, dr Jacka Bartosiaka i Zbigniewa Pisarskiego.

W zarządzie Play of Battle jest również Jarosław Kotowski, prezes zarządu firmy Noobz from Poland, która specjalizuje się w produkcji gier grand strategy. Noobz from Poland nabyło 40% udziałów Play of Battle i będzie producentem pierwszego projektu firmy. Gra strategiczna zostanie w czasach współczesnych i powstanie we współpracy z geopolitykami oraz ekspertami od strategii wojennych.

22 czerwca rozpocznie się kampania crowdfundingu udziałowego Play of Battle na platformie CrowdWay. W jej ramach firma planuje pozyskać 1 mln euro na opracowanie koncepcji międzynarodowego projektu realistycznych gier strategicznych.

W poniedziałek, 21 czerwca 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu Play of Battle, Zbigniewem Pisarskim oraz wiceprezesem Jarosławem Kotowskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły kampanii crowdfundingu udziałowego. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 21 czerwca 2021 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.