Paweł Biedrzycki - blog | StrefaInwestorow.pl

Paweł Biedrzycki - blog

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Jak i w co inwestować na giełdzie, gdy inflacja jest wysoka? [WIDEO Z WEBINARU]

Zapraszam do obejrzenia wideo z webinaru pt. Jak i w co inwestować na giełdzie, gdy inflacja jest wysoka?, który odbył się w czwartek, 9 września 2021 r.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

WAŻNA ANKIETA: Rynek akcji USA

Misją Strefy Inwestorów jest popularyzacja inwestowania. Staramy się to robić poprzez codzienną dawkę aktualnych informacji, rynkowych analiz, artykułów i różnego rodzaju materiałów edukacyjnych. Proszę o poświęcenie 5 minut na wypełnienie ankiety. Wasz głos jest ważny bo pomoże nam rozwijać serwis o nowe treści na temat rynków chociażby zagranicznych, szczególnie akcji amerykańskich.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Prośba o wsparcie przy nowym projekcie

Jak wiesz, zwłaszcza jako członek Strefy Inwestorów, naszą misją jest ułatwianie dostępu do praktycznej wiedzy dla jak najszerszego grona inwestorów. Wiedzy, która faktycznie pomaga podejmować decyzje inwestycyjne. Dlatego rozpoczęliśmy przygotowania do projektu edukacyjnego, którego start planujemy w ciągu najbliższych miesięcy. Chcemy do tego podejść właściwie, dlatego potrzebujemy Twojej pomocy.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Najlepsze spółki 2020 - trendy i analizy [WIDEO]

Zapraszam do obejrzenia nagrania webinaru dla członków Strefy Inwestorów: „Najlepsze spółki 2020 - trendy i analizy”. W jego trakcie przypomnieliśmy nasze podstawowe założenia dotyczące 2020 roku oraz omówiliśmy wybrane sektory rynkowe i najciekawsze spółki. Webinar odbył się we wtorek, 4 lutego 2020 r.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WEBINAR] Najlepsze spółki 2020 - trendy i analizy

Zapraszam na webinar dla członków Strefy Inwestorów: „Najlepsze spółki 2020 - trendy i analizy”. W jego trakcie przypomnimy nasze podstawowe założenia dotyczące 2020 roku, omówimy trendy inwestycyjne przedstawione w raporcie "Trendy Inwestycyjne 2020", a przede wszystkim skoncentrujemy się na wybranych sektorach i spółkach. Będzie też czas na pytania i odpowiedzi. Webinar odbędzie się we wtorek, 4 lutego 2020 r. o godz. 19:00. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WIDEO Z WEBINARU] DRAGO entertainment - prezentacja spółki, omówienie projektów i kampanii crowdfundingowej

W imieniu zarządu DRAGO entertainment, spółki, która prowadzi kampanię crowdfundigową na platformie Smartfunds, zapraszamy do zapoznania się z wideo z webinaru, w czasie którego przedstawiciele spółki przedstawili działalność studia, omówili założenia i cele nowej strategii oraz kampanię crowdfundingową na platformie Smartfunds. W czasie webinaru zaprezentowane zostały też szczegóły realizowanych projektów – w tym 5 symulatorów oraz gry FPS/survival Frostfall.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WIDEO Z WEBINARU] Nowy obszar działalności Strefy Inwestorów: Prezentacja założeń i pierwszego projektu

Zgodnie z zapowiedziami z poprzedniego tygodnia, zapraszam do obejrzenia nagrania z webinaru w trakcie, którego omówimy założenia nowego obszaru działalności Strefy Inwestorów oraz zaprezentujemy pierwszy projekt.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Nowy obszar działalności Strefy Inwestorów: Prezentacja założeń i pierwszego projektu

Zgodnie z zapowiedziami z poprzedniego tygodnia, zapraszam na webinar w trakcie, którego omówimy założenia nowego obszaru działalności Strefy Inwestorów oraz zaprezentujemy pierwszy projekt.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WIDEO Z WEBINARU] Co inwestorzy z USA zrozumieli o giełdzie, a co nam w Polsce wciąż sprawia trudność i jak to zmienić + ważna informacja

Ostatnie lata to niekończąca się hossa na giełdzie w USA. W czasie, kiedy S&P500 bije kolejne rekordy polskie indeksy giełdowe pozostają w marazmie. Nieprzypadkowo pozytywnie na GPW wyróżniają się tylko dwa sektory, czyli gaming i biotechnologia. W czym tkwi fenomen inwestorów z USA? Dlaczego to właśnie tam powstają takie przedsięwzięcia jak Google, Facebook, Amazon, Uber czy Beyoond Meat? Co możemy zrobić, aby zmienić mentalność inwestycyjną i myśleć jak inwestor made in USA?

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Co inwestorzy z USA zrozumieli o giełdzie, a co nam w Polsce wciąż sprawia trudność i jak to zmienić + ważna informacja

Ostatnie lata to niekończąca się hossa na giełdzie w USA. W czasie, kiedy S&P500 bije kolejne rekordy polskie indeksy giełdowe pozostają w marazmie. Nieprzypadkowo pozytywnie na GPW wyróżniają się tylko dwa sektory czyli gaming i biotechnologia. W czym tkwi fenomen inwestorów z USA? Dlaczego to właśnie tam powstają takie przedsięwzięcia jak Google, Facebook, Amazon, Uber czy Beyoond Meat. Co możemy zrobić, aby zmienić mentalność inwestycyjną i myśleć jak inwestor made in USA?

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WIDEO z WEBINARU] Trendy Inwestycyjne 2019 - aktualizacja do końca roku

Zapraszam na wideo z webinaru przeznaczonego wyłącznie dla członków Strefy Inwestorów. Był on poświęcony aktualnej sytuacji rynkowej oraz trendom inwestycyjnym, jakie mogą pojawić się do końca 2019 roku. Omówiliśmy także założenia tego jakie nowe sektory powinny w najbliższym czasie pozytywnie zaskakiwać. Spotkanie odbyło się w środę, 10 lipca 2019 r., o godz. 19:00.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

[WEBINAR] Trendy Inwestycyjne 2019 - aktualizacja do końca roku

Zapraszam na webinar przeznaczony wyłącznie dla członków Strefy Inwestorów. Będzie on poświęcony aktualnej sytuacji rynkowej oraz trendom inwestycyjnym, jakie mogą pojawić się do końca 2019 roku. Omówimy także założenia tego jakie nowe sektory powinny w najbliższym czasie pozytywnie zaskakiwać. Spotkanie odbędzie się w środę, 10 lipca 2019 r., o godz. 19:00.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

W co inwestować w 2019 roku? 6 inwestycyjnych pereł z polskiej giełdy na drugą połowę 2019 roku [WIDEO]

Nastroje na giełdzie nie należą do najlepszych, ale mamy na GPW sektory, które zachowują się całkiem dobrze. Warto pamiętać, że większość indeksów z polskiej giełdy jest w 2019 roku na plusie. Wiele wskazuje na to, że powinny dalej zyskiwać dalej na wartości. Którym indeksom i spółkom warto więc przyjrzeć się bliżej? Na co zwracać uwagę w drugiej połowie 2019 roku? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w czasie webinaru, który odbył się 12 czerwca. Zapraszamy do obejrzenia wideo z tego spotkania.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

Warsztaty dla inwestorów: Jak inwestować w spółki gamingowe? #GAMEDIN już 2 marca 2019

Jak dobierać spółki z branży gamingowej do portfela inwestycyjnego? Na czym polega analityka gry mobilnej – struktura, wskaźniki, czy marketing? Jakie są perspektywy branży VR i czy warto na nią stawiać? I wreszcie: jak szacować potencjał komercyjny gier? Na te i inne ważne pytania związane z inwestowaniem w spółki gamingowe odpowiedzą eksperci w czasie pierwszych warsztatów #GAMEDIN...

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki

WIDEO z WEBINARU: Jak poprawić wyniki z inwestycji w 2019 roku? 4 praktyczne porady

Zapraszam do obejrzenia nagrania z webinaru dla członków Strefy Inwestorów: „Jak poprawić wynik z inwestycji w 2019 roku? 4 praktyczne porady”, który odbył się we wtorek, 29 stycznia 2019 r. W jego trakcie omówiliśmy zasady działania portfeli edukacyjnych prowadzonych na łamach Strefy Inwestorów i ich wyniki z 2018 roku.