Fundamenty i Spekulacja (FiS): Esotiq & Henderson – rosną zyski i liczba sklepów | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
11 paź 2017, 07:45

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Esotiq & Henderson – rosną zyski i liczba sklepów

Grupa Esotiq & Henderson przede wszystkim sprzedają bieliznę, ale również odzież, galanterię modową oraz kosmetyki i perfumy. Produkty dostępne są w 303 salonach własnych i franczyzowych w Polsce, Niemczech, Ukrainie i na Białorusi. Esotiq & Henderson to czołowa marka bieliźniarska w Polsce, ma własny dział projektowy, a produkcję zleca na zewnątrz. Kapitał zakładowy spółki dzieli się tylko na 2,3 mln akcji. To dość mało i „dzięki” temu kurs akcji podlega dużym wahaniom, co sprzyja spekulacji. Ostatnie tygodnie obfitowały we wzrost akcji z 15 do 20 zł. Bodźcem do tego był raport za I półrocze 2017 roku. Co można z niego wyczytać?

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2018 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①:Webinar "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych do końca 2018 roku.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.