Fundamenty i Spekulacja (FiS): Grupa Recykl – pierwszy przedstawiciel NewConnect w FiS | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Rafał Irzyński
09 sty 2018, 11:48

Fundamenty i Spekulacja (FiS): Grupa Recykl – pierwszy przedstawiciel NewConnect w FiS

Grupa Recykl to największy przetwórca zużytych opon w Polsce. Na rynku NewConnect dużo łatwiej znaleźć spółki z ciekawymi wskaźnikami C/Z, EV/EBITDA i C/WK, ale z reguły ich skala działalność nie jest wielka. Grupa Recykl generuje blisko 50 mln zł w skali roku w trzech własnych zakładach. Notowania kursu akcji zbliżają się obecnie do historycznych maksimów z 2011 roku. Sam trzeci kwartał 2017 roku był rekordowy w 7-letniej historii firmy pod względem wynikowym. Warto jednak, oprócz bieżących wyników finansowych, zapoznać się ze scenariuszami rozwoju tej firmy.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Co zyskam wykupując abonament
w Strefie Inwestorów?

Rejestracja OTWARTA: Tylko do 18 stycznia 2018 r. do godziny 23:59 trwa nabór do Strefy Inwestorów. Od 19 stycznia 2018 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz wykupując abonament w Strefie Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Raport "Trendy Inwestycyjne 2018 - Dolar, Złoto, Akcje w USA i w Polsce" - kompendium najważniejszych informacji dla inwestorów giełdowych na 2017 rok.
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.
  • Szczegółowe analizy IPO: konkretne, punktowe oceny spółek, debiutujących na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.