Poranny przegląd prasy 01 Marca 2016 r.- pomimo spadków, luty pierwszym wzrostowym miesiącem od kwietnia 2015r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
01 mar 2016, 04:56

Poranny przegląd prasy 01 Marca 2016 r.- pomimo spadków, luty pierwszym wzrostowym miesiącem od kwietnia 2015r.

Nasza giełda negatywnie wyróżniała się na tle Europy przestraszona słabą sesją w Japonii i silnymi spadkami w Chinach. Pocieszające jedynie było wysokie prawdopodobieństwo uruchomienia przez słynnego już Mario, kolejnej transzy monetarnej odpałki, co pomogło powstrzymać jeszcze większy spadek naszej rodzimej giełdy… WIG20 zdołał się utrzymać powyżej poziomu 1800 punktów. Obroty na szerokim rynku sięgnęły 796 mln zł.. Indeks WIG20 na przestrzeni całego lutego wypracował...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.