Poranny przegląd prasy 03 Listopada 2015- wzrosty bez większego znaczenia… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
03 lis 2015, 05:27

Poranny przegląd prasy 03 Listopada 2015- wzrosty bez większego znaczenia…

Przy nikłych obrotach wynoszących zaledwie 492 mln zł., nasza giełda robiła stroiła miny do innych europejskich parkietów zaliczających bardziej stabilne i wiarygodne wzrosty. W górę giełdę ciągnęły przede wszystkim blue chipy. Najmocniejszym jego ogniwem była Bogdanka (+6,7%), która odreagowywała po ostatnich silnych spadkach. O ponad 3% drożały również wyceny KGHM-u, Enei oraz Synthosa.

Najważniejszym zyskiem dnia było to, że oddaliliśmy widmo spadku poniżej...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.