Poranny przegląd prasy 06 sierpnia 2015 r.- powrót zieleni… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
06 sie 2015, 05:34

Poranny przegląd prasy 06 sierpnia 2015 r.- powrót zieleni…

W dniu wczorajszym zyskiwały wszystkie segmenty rynku. WIG20, mWIG40 i sWIG80 zyskały grubo ponad 1 proc. przy obrotach  przekraczających poziom 800 mln zł. Bohaterem WIG20 był PGNiG zyskujący przy obrotach 30 587 798 zł - 4,78%. Na rynek trafiły wczoraj informacje o rozmowach spółki z URE, Gazpromem oraz Qatargasem. Kolejny dzień z rzędu pozytywnie wyróżniał się Orlen ( +2,84%).

Budzi się sektor bankowy. Podrożały walory...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.