Poranny przegląd prasy 07 sierpnia 2015 r.- rzeź banków….po decyzji Sejmu. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
07 sie 2015, 05:26

Poranny przegląd prasy 07 sierpnia 2015 r.- rzeź banków….po decyzji Sejmu.

Uchwalone w środę wieczorem przez Sejm przepisy zezwalające na przewalutowania kredytów  hipotecznych  w walutach obcych z obciążeniem kosztami tej operacji całego systemu bankowego wyznaczyło scenariusz czwartkowego dnia na warszawskiej giełdzie. Wiadomo już było, że wszystko poleci w dół, a sektor bankowy zapadnie się głęboko poniżej kreski…No cóż…nie pierwszy już raz Wiejska swymi decyzjami zdołowała nasze indeksy podważając tym samym wiarygodność polskiego rynku kapitałowego….

...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.