Poranny przegląd prasy 08 Grudnia 2015 - KGHM Polska Miedź SA (KGH) 62,94 zł …..-5,35% | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
08 gru 2015, 05:10

Poranny przegląd prasy 08 Grudnia 2015 - KGHM Polska Miedź SA (KGH) 62,94 zł …..-5,35%

Pomimo  wydawało by się dobrego początku, zaliczamy niechlubny powrót WIG20 pod kreskę. Roczna stopa zwrotu naszego popularnego miedziaka -46,34%. Bogdanka straciła 4,4%. Słabo wypadła także energetyka. Najsłabiej wypadła Energa (-3,9%), w której odwołano prezesa. Przeszło 3% straciło również PGE.

Kolejny dobry dzień sektora bankowego. 3% zyskał mBank, więcej niż procent zyskiwały papiery Pekao, PKO i Aliora. Getin Noble Bank po raz pierwszy w...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.