Poranny przegląd prasy 11 Maja 2016 r.- spadkowa tendencja utrzymana. Szykuje się maj do bani… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
11 maj 2016, 05:16

Poranny przegląd prasy 11 Maja 2016 r.- spadkowa tendencja utrzymana. Szykuje się maj do bani…

WIG i WIG20 rozpoczęły dzień od poziomów bliskich kursom odniesienia, by stopniowo popadać w coraz większą traumę…W gronie ekstraklasy zyskiwało CCC(+2,35%) i Asseco Poland((+1,37%).  Nieznacznie straciły akcje Pekao (-0,38%). potaniał również PKN Orlen  (-1,27%) i Tauron (-4,21%). . Prezes Tauronu poinformował iż spółka posiada obecnie 200MW mocy w wietrze i w najbliższym czasie nie zamierza rozwijać Odnawialnych Źródeł Energii.

Analitycy Societe Generale obniżyli...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.