Poranny przegląd prasy 11 Marca 2016 r.- Świetne wyniki CD Projekt. Wystrzał Hawe… Rollercoaster trwa w najlepsze.. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
11 mar 2016, 04:49

Poranny przegląd prasy 11 Marca 2016 r.- Świetne wyniki CD Projekt. Wystrzał Hawe… Rollercoaster trwa w najlepsze..

Hawe SA #HWE spekulacyjną spółką dnia. Dzień zakończyła wzrostem o 30,56% przy obrocie rzędu 6 449 117 zł.

Początek handlu w oczekiwaniu na decyzje EBC przebiegał w spokojnej atmosferze na wszystkich rynkach Europy. Po jej ogłoszeniu zaskoczeniem było cięcie stopy refinansowej oraz zwiększenie programu skupu aktywów z 60 do 80 mld euro miesięcznie (rynek oczekiwał wzrostu do 75 mld euro).

Początkowo wszyscy...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.