Poranny przegląd prasy 11 sierpnia 2016 r. - wygląda to na początek hossy… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
11 sie 2016, 04:58

Poranny przegląd prasy 11 sierpnia 2016 r. - wygląda to na początek hossy…

Miniona sesja była piątą z rzędu, którą WIG20 zakończył nad kreską. WIG20 przekroczył barierę 1850 punktów. Najmocniejszym blue chipem było odbijające się o 2,7% LPP (tegoroczna stopa zwrotu jest w dalszym ciągu ujemna i wynosi -16 proc.) .

Wśród największych około 2% wzrosty zanotowały  akcje KGHM-u i Orlenu. Najsłabiej wypadły spółki energetyczne. Energa straciła 2,3%, a PGE 1,0%.

Standardowo wyróżniał się...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.