Poranny przegląd prasy: 12 Grudnia 2014 r.- Amerykańskie dane poprawiły nastroje na „Warszawiance”… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
12 gru 2014, 05:28

Poranny przegląd prasy: 12 Grudnia 2014 r.- Amerykańskie dane poprawiły nastroje na „Warszawiance”…

Poranny przegląd prasyWall Street rozpoczęła handel na plusach, co pobudziło europejskich i polskich inwestorów do wzmożonej aktywności. W tym czasie nastroje inwestorów w Europie nie były najlepsze. Do dalszego ograniczania pozycji w akcjach zachęcały rozczarowujące wyniki przetargu na pożyczki TLTRO udzielane przez Europejski Bank Centralny.Instytucje finansowe zgłosiły popyt tylko na niespełna 130 mld euro finansowania....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.