Poranny przegląd prasy 12 Lutego 2016 r.- Niekorzystna atmosfera nadal przeważa na rynkach finansowych… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
12 lut 2016, 04:57

Poranny przegląd prasy 12 Lutego 2016 r.- Niekorzystna atmosfera nadal przeważa na rynkach finansowych…

Od rana zanosiło się na wielkie spadki. W południe wskaźnik największych spółek był 1,5 proc. pod kreską. Otoczenie nie pomagało inwestorom w podejmowaniu decyzji zakupowych. Wręcz odwrotnie. Niemiecki DAX tracił w ciągu dnia ponad 3 proc. Francuski CAC40 zniżkował o niemal 4 proc., a rynek włoski mierzony wskaźnikiem FTSE MIB spadał w trakcie dnia nawet ponad 5 proc. Kolejny dzień bankowej masakry… Np. Deutsche...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.