Poranny przegląd prasy 12 Maja 2016 r.- środa dniem negatywnego sentymentu na rynkach.. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
12 maj 2016, 04:57

Poranny przegląd prasy 12 Maja 2016 r.- środa dniem negatywnego sentymentu na rynkach..

Skala przeceny akcji (dot. całego europejskiego sentymentu) jest jednak stosunkowo ograniczona. Przez większą część środowych notowań główne warszawskie indeksy poruszały się blisko linii wyznaczającej wtorkowe zamknięcie. Strach przed piątkową decyzją agencji Moody's w sprawie obniżenia ratingu naszego kraju wiąże zapędy najbardziej nawet ryzykanckich inwestorów. Negatywnie wyróżniało się Pekao (-3,6%).Ponad 2% straty zanotowały także papiery Tauronu i Polsatu.

Wykres WIG20 aktualnie nie wygląda dobrze. Znajduje się...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.