Poranny przegląd prasy 13 lipca 2016 r.- przy Książęcej niewielkie wzrosty…., a gdzie indziej...wiadomo... | StrefaInwestorow.pl

 Publiczna oferta obligacji PCC Rokita

Obrazek użytkownika don Vito
13 lip 2016, 04:51

Poranny przegląd prasy 13 lipca 2016 r.- przy Książęcej niewielkie wzrosty…., a gdzie indziej...wiadomo...

We Włoszech, Hiszpanii, czy też Francji skala wzrostów przekraczała 1,5%. Obroty  na szerokim rynku sięgnęły 931 mln zł. Wśród największych spółek wyróżniali się „ropniacy”... Orlen umocnił się o 2,12%. PGNiG z kolei zyskało  2%. Lotos  zakończył dzień na 0,5% plusie. Najmocniejszy był  Eurocash, który zyskał 3,7%.

Cały dzień najlepiej prezentowały się średnie spółki. mWIG40 wzrósł o 0,9 proc. W krótkim terminie pokonanie poziomu...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.