Poranny przegląd prasy 14 pażdzienika 2016 r. - dzień podaży…Warszawa jedną z najsłabszych giełd w Europie… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
14 paź 2016, 05:58

Poranny przegląd prasy 14 pażdzienika 2016 r. - dzień podaży…Warszawa jedną z najsłabszych giełd w Europie…

Czwartek na giełdach toczył się pod dyktando podaży. Od samego rana kurs WIG20 utrzymywał się pod kreską, na finiszu tracąc 1,87 proc. Taniały akcje większości spółek z segmentu blue chips. Ogromny ciężar dla rynku stanowiły zwłaszcza duże banki (PKO BP i Pekao) oraz taniejące akcje KGHM. Słabe dane z Chin (gorsze od oczekiwań dane na temat chińskiego importu i eksportu ) ciążyły na całodziennym...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.