Poranny przegląd prasy 14 października 2015- kontynuacja poniedziałkowych spadków. Słaby Orlen… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
14 paź 2015, 05:31

Poranny przegląd prasy 14 października 2015- kontynuacja poniedziałkowych spadków. Słaby Orlen…

Największym przegranym dnia był Orlen, którego akcje uległy przecenie o 3,8%.Spólka poinformowała, że podpisała umowę zakupu amerykańskiej FX Energy. Orlen chce także przejąć kanadyjską firmę Kicking Horse Energy. Łączna wartość obu transakcji, w przeliczeniu na złote, wynosi ok. 1,47 mld zł. Inwestorzy mająsmutne doświadczenia z przejęć, jakie do tej pory nam ta spółka zaserwowała, a więc i tym razem podana informacja wzburzyła sporą grupę...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.