Poranny przegląd prasy 16 Lutego 2016 r.- apetyt na ryzyko krąży wokół rynków finansowych… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
16 lut 2016, 04:55

Poranny przegląd prasy 16 Lutego 2016 r.- apetyt na ryzyko krąży wokół rynków finansowych…

Wczorajsza reakcja rynku na słabe dane z drugiej gospodarki świata była dość niespodziewana. Według najnowszych danych, eksport w styczniu zanotował spadek o 11,2 procent, wobec prognozowanego spadku o 1,9 procent (poprzednio: -1,4 procent). Słabo wypadł również import. Sytuację uratowały słowa co ważniejszych ust z Chin i Japonii oraz rosnące ceny surowców. Szef Ludowego Banku Chin stwierdził, że dalsza dewaluacja juana nie jest konieczna. Nie...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.