Poranny przegląd prasy 16 Lutego 2016 r.- apetyt na ryzyko krąży wokół rynków finansowych… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
16 lut 2016, 04:55

Poranny przegląd prasy 16 Lutego 2016 r.- apetyt na ryzyko krąży wokół rynków finansowych…

Wczorajsza reakcja rynku na słabe dane z drugiej gospodarki świata była dość niespodziewana. Według najnowszych danych, eksport w styczniu zanotował spadek o 11,2 procent, wobec prognozowanego spadku o 1,9 procent (poprzednio: -1,4 procent). Słabo wypadł również import. Sytuację uratowały słowa co ważniejszych ust z Chin i Japonii oraz rosnące ceny surowców. Szef Ludowego Banku Chin stwierdził, że dalsza dewaluacja juana nie jest konieczna. Nie...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.