Poranny przegląd prasy 16 października 2015 - spadkowa seria przerwana… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
16 paź 2015, 05:25

Poranny przegląd prasy 16 października 2015 - spadkowa seria przerwana…

Najciekawszą spółką dnia zgodnie z oczekiwaniami była Bogdanka. Dzień udało jej się zakończyć 4,4% wzrostem. Wszystko za sprawą wyczekiwanego WZA, które nie zmieniło statusu. Mocno odrabiał straty Orlen (+4,1%), który był rynkowym liderem obrotów.
Sesję na plusie zakończył również Tauron (+1,0%), jednak pod koniec dnia na rynek trafiła istotna informacja dotycząca procesu przejmowania przez spółkę kopalń. Spółka podpisała wstępną umowę nabycia części aktywów KWK...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.