Poranny przegląd prasy 16 września 2016 r. - w oczekiwaniu dzisiejsze rozliczenie wrześniowej serii kontraktów, giełda w górę…. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
16 wrz 2016, 04:50

Poranny przegląd prasy 16 września 2016 r. - w oczekiwaniu dzisiejsze rozliczenie wrześniowej serii kontraktów, giełda w górę….

Wciąż tkwimy w konsolidacji przy niskich obrotach. Przełomu nadal nie widać..Wyróżniały się i to nie pierwszy raz walory JSW. Aktywność na tej spółce wciąż  na tej wyższej półce i osiągnęła wartość 97 426 752 zł będąc największą na parkiecie.

Wśród najsilniejszych spółek najmocniej rósł Cyfrowy Polsat (3,77%), Enea (1,58%), Orlen (1,55%) i mBank (1,06%).Spadły za to  LPP (-0,97%), Tauron (-1,16%) i Energa (-1,52%)....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.