Poranny przegląd prasy 18 Grudnia 2015 - decyzja FED wygoniła dodatkowe stada byków na otwarte pole… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
18 gru 2015, 04:58

Poranny przegląd prasy 18 Grudnia 2015 - decyzja FED wygoniła dodatkowe stada byków na otwarte pole…

Od samego ranka wiadomo już było, że na wszystkich parkietach to strona popytowa będzie rozdawała karty. W Warszawie popyt był obecny od samego początku handlu. Walka na „głównym” szybko znalazła swoje przełożenie na szerokim rynku. Ostatecznie WIG20 poszybował w górę o 2,05 proc. i zatrzymał się na poziomie 1840,57 pkt. a WIG wzrósł o 1,9 proc. Trochę gorzej radziły sobie średniaki i maluchy…...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.