Poranny przegląd prasy 18 września 2015 - europejskie parkiety zaliczyły w czwartek nieznaczne wzrosty | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
18 wrz 2015, 05:22

Poranny przegląd prasy 18 września 2015 - europejskie parkiety zaliczyły w czwartek nieznaczne wzrosty

Na rynek powoli powracają obroty. W Warszawie na szerokim rynku właściciela zmieniły akcje warte 0,99 mld zł. Dzisiaj obroty mogą być jeszcze wyższe. Inwestorzy będą wyceniali wieczorną decyzję Amerykanów dotyczącą stóp procentowych, a właściwie pozostawienia ich na niezmienionym poziomie..

Poza tym, dzisiaj przypada dzień wygasania kontraktów (tzw. dzień trzech wiedźm), który zawsze charakteryzuje się podwyższoną aktywnością uczestników rynku....

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.