Poranny przegląd prasy 19 kwietnia 2016 r.- 1900 wybronione, ale lekki strach pozostał… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
19 kwi 2016, 05:24

Poranny przegląd prasy 19 kwietnia 2016 r.- 1900 wybronione, ale lekki strach pozostał…

Na co najważniejszych giełdach przeważał czerwony kolor. Skala spadków była jednak stosunkowo niewielka oraz widoczna była chęć inwestorów do odrabiania strat. Po niskim otwarciu indeksy w drugiej części dnia zbliżały się powoli do neutralnych poziomów, a w na niektórych parkietach wychodziły nawet na plus w stosunku do poziomu otwarcia. Początkowe negatywne nastroje spowodowane było fiaskiem spotkania w Doha, gdzie negocjacje pomiędzy eksporterami ropy naftowej...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja UZUPEŁNIAJĄCA OTWARTA: Tylko do 19 września 2019 r. do godziny 23:59 trwa nabór uzupełniający do Strefy Inwestorów. Od 20 września 2019 r. dołączenie do społeczności inwestorów giełdowych nie będzie możliwe (aż do kolejnego naboru). To ostatni nabór do Strefy Inwestorów w 2019 roku. Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, to jest to oferta dla Ciebie:
Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.