Poranny przegląd prasy 19 Listopada 2015 - środowe expose premier Beaty Szydło przyjęte bez emocji. WIG20 na plusie.. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
19 lis 2015, 05:18

Poranny przegląd prasy 19 Listopada 2015 - środowe expose premier Beaty Szydło przyjęte bez emocji. WIG20 na plusie..

Od rana główne indeksy GPW znajdowały się pod kreską. Ożywienie przyszło dopiero pod koniec dnia. WIG20 zamknął środę 0,8% wzrostem, oddalając się od poziomu 2000 punktów. W zwyżkę nie jest zaangażowany jednak poważny kapitał, który zasygnalizowałby potencjalne przesilenie w siedmiomiesięcznym trendzie spadkowym. O ponad 4% osunęły się papiery Energi i Tauronu, ponad 2% straciła Enea. W dalszym ciągu niespełnione jak na razie obietnice co...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.