Poranny przegląd prasy 20 Maja 2016 r. - minimalnie poniżej 1800 pkt…Wsparcie jednak pękło… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
20 maj 2016, 04:50

Poranny przegląd prasy 20 Maja 2016 r. - minimalnie poniżej 1800 pkt…Wsparcie jednak pękło…

Tak głębokie spadki były dla wielu inwestujących dużą niespodzianką. Sprzedający uaktywnili się w zasadzie w ostatniej godzinie handlu. Wówczas indeks blue chips tracił nawet prawie 2,5 proc. spadając do 1796 pkt. Walka trwała jednak do samego końca, a nasz główny indeks zatrzymał się na poziomie 1799,9 pkt. Po raz ostatni w tych rejonach indeks blue chipów widziany był 1 marca 2016 roku. Z technicznego punktu...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.