Poranny przegląd prasy 20 pażdzienika 2016 r.- mWIG najwyżej od 9 lat… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
20 paź 2016, 04:37

Poranny przegląd prasy 20 pażdzienika 2016 r.- mWIG najwyżej od 9 lat…

Na zachodnioeuropejskich parkietach raczej sesje neutralne, za to My ostro do góry…Do boju została zaprzęgnięta energetyka. O ponad 10% podrożałyakcje Enei, o 9% Energi (tutaj inwestorzy pozytywnie przyjęli informację o 439 mln zł EBITDA)., a Tauronu o 6,6%. Najsłabsza PGE zyskała 4,3%.Zyskiwały m.in. CCC  - +3,5% oraz LPP - +6,3%.Słabo wypadło z kolei Asseco (-2,3%)…Więkzego wpływu na nastroje na GPW, nie miały nieco gorsze od oczekiwań...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.