Poranny przegląd prasy 21 czerwca 2016 r.- przy słabych obrotach....ostro do góry... | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
21 cze 2016, 08:24

Poranny przegląd prasy 21 czerwca 2016 r.- przy słabych obrotach....ostro do góry...

Drogę do wzrostów na giełdach otworzyły najnowsze sondaże dotyczące rozstrzygnięcia czwartkowego referendum w Wielkiej Brytanii. Wskazały one na niewielką przewagę zwolenników pozostania tego kraju w UE. Jeszcze wczoraj rano prawdopodobieństwo Brexitu według Oddschecker oraz Bloomberga miało wartość około 31%. Późnym popołudniem wynosiło ono już poniżej 25%. Cały poniedziałkowy handel w Warszawie przebiegał pod znakiem wzmożonych zakupów. Najważniejsze europejskie giełdy zakończyły poniedziałkową sesję mocnymi, przekraczającymi...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.