Poranny przegląd prasy 21 września 2016 r. - wstrzymywanie oddechu przed…. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
21 wrz 2016, 04:52

Poranny przegląd prasy 21 września 2016 r. - wstrzymywanie oddechu przed….

Zbliżające się rozstrzygnięcia ze strony banków centralnych, w tym przede wszystkim Rezerwy Federalnej, powstrzymują inwestorską brać przed gwałtowniejszymi szaleństwami zakupowymi. Zmienność na rynku jest mocno ograniczona.

WIG20 notowania rozpoczął od przeceny rzędu 0,2 proc. i przez większą część dnia to podaż dyktowała warunki…Dopiero popyt na fixingu wyniósł ostatecznie WIG20 na  0,3 proc. plus.. Obroty z trudem pokonały poziom 500 mln z…...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.