Poranny przegląd prasy 22 czerwca 2016 r. - w oczekiwaniu na angielskie referendum…WIG20 ponownie powyżej 1800 pkt.. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
22 cze 2016, 04:59

Poranny przegląd prasy 22 czerwca 2016 r. - w oczekiwaniu na angielskie referendum…WIG20 ponownie powyżej 1800 pkt..

Na rynku nieustannie panuje atmosfera oczekiwania co do dalszych losów stowarzyszeniowych Wielkiej Brytanii z Unią Europejską.

U nas ta niepewność zamieniła się w czerwony kolor, który zniknął dopiero po uspokojeniou nastrojów na innych europejskich parkietach. Na starcie notowań indeks blue chips tracił nawet 1,05 proc. Udało się go przepchnąć nad kreskę dopiero w końcówce sesji…

Rano od ceny Pekao (stopa 5,86%) i...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.