Poranny przegląd prasy 24 Lipca 2015 r. - wracamy powyżej 2200 punktów | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
24 lip 2015, 05:15

Poranny przegląd prasy 24 Lipca 2015 r. - wracamy powyżej 2200 punktów

WIG20 częściowo odrabia straty z środowej feralnej sesji. Do końca liderem dnia w WIG20 był Synthos. Akcje spółki zyskały 5,3 proc. zaliczając tegoroczne maksima. Tracili posiadacze akcji PGNiG, KGHM i PKN Orlen, który zawiódł swoimi wynikami. Gorącą wiadomością dnia było przejęcie grupy Financial Times przez japoński koncern mediowy za kwotę 1,3 mld USD. Nikkei.

Wczorajsze odreagowanie stanowi tylko symboliczną korektę, która na dłuższą...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.