Poranny przegląd prasy 24 września 2015 - najsłabsi w Europie… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
24 wrz 2015, 05:27

Poranny przegląd prasy 24 września 2015 - najsłabsi w Europie…

Duże problemy miały banki. Najsłabszy był mBank (-3,6%), ponad 1,5% traciły również akcje Pekao i BZ WBK. Taniały akcje Enei (-2,8%) oraz obchodzącego dziesiątą rocznicę debiutu PGNiG (-2,4%). Wyraźne wzrosty zanotował tylko Eurocash (+2,4%), któremu pomagała pozytywna rekomendacja od JP Morgana. TVN żegna się z GPW. Z powodu przymusowego wykupu ostatnich pozostałych na rynku akcji, giełda zawiesiła notowania TVN-u. I tak mamy koniec 11-letniej...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w czerwcu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.