Poranny przegląd prasy 25 Listopada 2015 - Turcja zestrzeliła rosyjski samolot na granicy z Syrią….… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
25 lis 2015, 04:42

Poranny przegląd prasy 25 Listopada 2015 - Turcja zestrzeliła rosyjski samolot na granicy z Syrią….…

To wydarzenie jeszcze bardziej nasiliło awersję do ryzyka na rynkach finansowych. Inwestorzy  ostro pozbywają się aktywów o wysokiej dochodowości oraz poszukują bezpiecznych lokat dla kapitału.

W Warszawie WIG20 stracił wyraźnie prawie 2 proc. Rentowności obligacji Niemiec spadła po raz pierwszy poniżej minus 0.4 proc. Rentowność amerykańskich papierów spadła do 2.21 proc., co jest najniższym poziomem od trzech tygodni.

Turecki indeks BIST100...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.