Poranny przegląd prasy 25 Lutego 2016 r.- na rynkach utrzymuje się awersja do ryzyka…KGHM pod wodą… | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
25 lut 2016, 05:04

Poranny przegląd prasy 25 Lutego 2016 r.- na rynkach utrzymuje się awersja do ryzyka…KGHM pod wodą…

Na rynki finansowe ponownie powróciły mocne spadki. Sygnał do spadków dały spadające ceny na rynkach surowcowych. O blisko 2% taniała ropa, czerwono świecił się  rynek metali, na którym zanotowano największe od dwóch tygodni spadki. KGHM-u  stracił w środę 4,8%.Trudno jest jednoznacznie ocenić, czy wpływ na tak duży spadek miała sytuacja na rynkach surowcowych, czy po prostu po okresie silnych wzrostów przyszła kolej na realizację...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.