Poranny przegląd prasy 25 Maja 2016 r. - mocne plusy na rynkach kapitałowych świata.U nas powściągliwie...... | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
25 maj 2016, 05:01

Poranny przegląd prasy 25 Maja 2016 r. - mocne plusy na rynkach kapitałowych świata.U nas powściągliwie......

Nawrót optymizmu na szerokim rynku mimo rosnącego prawdopodobieństwa, że Rezerwa Federalna będzie podnosić stopy procentowe stał się faktem. Europejskie giełdy zanotowały wyraźne wzrosty. Na większości najważniejszych parkietów przeważały co najmniej jednoprocentowe i dwuprocentowe wzrosty. Pytanie tylko czy jednodniowe, czy???

Na rynku surowcowym widać poprawę sentymentu, co znajduje odbicie w rosnących cenach miedzi oraz ropy naftowej…..

Poprawa nastrojów spowodowana była też informacjami dotyczącymi...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.