Poranny przegląd prasy 25 sierpnia 2015 r.- Wielkie tąpnięcie…Indeks WIG20 spadał momentami ponad 7 procent. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika don Vito
25 sie 2015, 06:58

Poranny przegląd prasy 25 sierpnia 2015 r.- Wielkie tąpnięcie…Indeks WIG20 spadał momentami ponad 7 procent.

Poniedziałek przyniósł eskalację nerwowości na rynkach finansowych i giełdowych. Winne oczywiście Chiny. Najświeższe dane dotyczące tego państwa wyglądają bardzo niepokojąco. W lipcu eksport spadł o 8.3 procent w relacji rok do roku. W podobnym wymiarze skurczył się import, co świadczy o istotnym ograniczeniu aktywności gospodarczej. Również indeks PMI, wskaźnik obrazujący aktywność przemysłu, zanotował najniższy poziom od 77 miesięcy, pokazując nawarstwienie niekorzystnych tendencji.

Przecena...

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się we wrześniu 2019 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
Bonusy:
  • BONUS SPECJALNY ①: Kurs w formie e-booka"Inwestowanie: Podejście Strategiczne".
  • BONUS SPECJALNY ②: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
  • Dwa razy w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu wpis w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
  • Raz w tygodniu podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - Paweł Biedrzycki i Rafał Irzyński omawiają ciekawe spółki z polskiej giełdy.